Zwróciliście kiedykolwiek…

Zwróciliście kiedykolwiek uwagę na to jak dużo ludzi dzisiaj ma nadwagę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam byłem grubasem z zerowym pojęciem o dietetyce. W pół roku na #keto zszedłem z 115 do 80kg i zacząłem dawać jebanie o to jak ludzie wyglądają i co jedzą. Wszędzie grubasy, ciężko nie być obrzydzonym. Najgorzej nad wodą jak się porozbierają.

Ogólnie dramat, a najbardziej mnie denerwują ulańce, które ciągle pierdolą o chudnięciu i zabierają się za to w najgorszy sposób. Ubzdura sobie taki, że będzie jadł owoce, warzywa i pójdzie pobiegać to schudnie, a kończy się tym, że ma napady głodu i daje sobie spokój po tygodniu lub dwóch.

Nie chcę tu się rozpisywać o wyższości diety keto nad innymi bo się zrobi guwnoburza bez sensu ale jak dla mnie to dieta idealna, świetnie się na niej czuję, utrzymuję niski body fat jedząc czasami ponad 300g tłuszczu w ciągu dnia. Próbowałem chudnąc na dietach zbilansowanych i trzymanie się stałych ilości posiłków o odpowiednich godzinach było zbyt ciężkie. Dodatkowo jedzenie smalcu i mięsa jest przyjemniejsze niż jedzenie sałatek.

Poniżej macie konwersacje z ludźmi, którzy zawracali mi dupę kilkukrotnie pytając jak schudnąć, skończyło się tak jak pisałem, dalej są grubasami. Wyśmiewali mnie z powodu tego co jem ale jak zacząłem chodzić w koszulce z napisem jebać ulane kurwy od Parisa Platynowa to nagle oburzenie. #ulanekurwy #dieta #zalesie #gorzkiezale #bekazpodludzi