Wykopowe Grubasy łączcie się!…

Wykopowe Grubasy łączcie się! Wzywam Was do podjęcia radykalnego działania i zadbania o swoje zdrowie i figurę przed zbliżającym się latem. Zgodnie z Naszymi wcześniejszymi ustaleniami wszyscy chętni wymienieni poniżej poddają się dobrowolnemu czelendżowi ( ͡° ͜ʖ ͡°), który ma na celu wspólną motywację, trzymanie diety, poprawę samopoczucia i zmianę nawyków żywieniowych / sportowych na właściwe.

Raportowanie. Proponuję zabawę zacząć od zważenia się rano naczczo po toalecie ( poniedziałek 06.04.2020), zapisanie wagi, a z trzymaniem diety na spokojnie możemy ruszyć dzień później. Będę miał czas na spisanie wszystkich wyników, a Wy na zrobienie fit zakupów w markecie. Podajesz mi wagę startową, co dwa tygodnie meldujesz ile jest na liczniku. Wiadomości te będziemy sobie dawać do informacji publicznej na tagu #wykopowegrubasy gdzie będziemy się wspólnie motywować, dzielić przepisami, treningami i spostrzeżeniami. Koniec zabawy: 30.06.2020 ( akurat 12 tygodni). Wygrywa ten, który schudnie najwięcej % początkowej masy ciała, tj. ważysz 100kg, chudniesz 20kg czyli schudłeś 20%. Ważysz 60kg, schudniesz 5kg czyli 8,33% itd. Proszę o zdjęcie wagi, gdy na niej stoicie i zdjęcie waszej sylwetki z zakrytą twarzą z garnkiem na głowie i kartką z nickiem. Nie będziemy mieli wątpliwości, że ktoś oszukuje i bardzo, ale to bardzo was proszę – nie oszukujmy się, pokażmy się z tej lepszej strony 🙂

Jeśli chodzi o nagrody? Daję Wam dowolność, fajnie by było jednak jakoś się nagrodzić 🙂
Zwycięzca wygrywa 4 nagrody
II miejsce 3 nagrody
III miejsce 2 nagrody
IV-VII po jednej.
W sumie jest nas 13 chętnych, więc myślę, że będzie to sprawiedliwe. Dajcie znać co o tym myślicie. Nagrody można by sobie wybierać, pierwszeństwo mają Ci, którzy zajęli wyższe miejsce ( po kolei).
Ze swojej strony do puli nagród dorzucam książkę ( jeszcze nie wiem jaką, ale o tematyce sportowej) oraz izotonik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie biorę odpowiedzialności za ten konkurs, za wasze zdrowie, generalnie to za nic nie odpowiadam i chciałbym żebyście to wiedzieli ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Podejdźcie do tego z rozsądkiem, nie głodujcie, zdrowo odżywiajcie, dużo śpijcie i generalnie uważajcie na siebie w tym trudnym czasie 🙂 MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ TYLKO OSOBY ZDROWE, PEŁNOLETNIE. PODEJMUJESZ SIĘ TEGO NA WŁASNE RYZYKO.

#dieta #mirkokoksy #silownia #sport #kolarstwo #rower #bieganie #plywanie #trening #dieta #redukcja #odchudzanie #fitness #wykopowegrubasy
@Niemabigosuteraz
@chalvaman
@Margriel
@Nskostek
@Laniakea
@wiera87
@Luasek
@Grubyp_qKociamber
@tom44
@UwagaWykopy
@siedze
@Charlie_Baker