Wiele osób pytało, jak się…

Wiele osób pytało, jak się tak spasłem, wrzucam więc wykres fitatu tyle co mam to widać mniej więcej jakie zmiany były.
Żeby tutaj codziennie nie spamować przemyśleniami i zdjęciami użyję tagu #grubyrotapa, będę wykorzystywał rady które mi dacie i odpowiadał szczerze na pytania. Codziennie będę się ważył, i wrzucał wieczorne podsumowanie dnia, ze zdjęciem fitatu oraz tym co jadłem danego dnia i robiłem by zmienić sylwetkę. raz w miesiącu postaram się robić badania- krew, cholesterol i próby wątrobowe.

Jako przypominajka, jest 10.01.2021r. mam 25 lat i ważę 150kg. Moim celem jest zrzucić bęben do 90kg docelowo. Cel na rok 2021 to 25kg mniej. Myślę, że przy aktualnej wadze jest to rozsądna i bezpieczna ilość, jeśli uda się więcej to będzie więcej.
Aktualne założenia diety i sportu: Liczenie kalorii aktualnie pula 2800kcal, samodzielne gotowanie, wyeliminowanie alkoholu, wyeliminowanie cukrów z diety tj. słodycze, ciasta itp. Brak „nagradzania” się za zrzucone kilogramy, bo zazwyczaj to powodowało powrót do złych nawyków. Ze sportu, aktualnie spacery i ćwiczenia domowe w tym z hantlami. Jak otworzą baseny to też dorzucę do ruchu oraz jak będzie cieplej to dojdzie rower. Spacery planuje robić codziennie, inne ćwiczenia minimum 3 razy w tygodniu.

Liczę na wasze wsparcie mirko nawet te chamskie, bo i to działa na psychikę. Całym sercem wspieram fatshaming bo bycie grubym to nie przywilej, a przekleństwo, więc nie musicie się ze mną pierdolić w tańcu bo wiem w jakim jestem stanie.
#zagrubo2021 #dieta #odchudzanie