no więc… xd Podejście…

no więc… xd
Podejście numer dwa po 1.5 roku opierdalania sie. Sporo rzeczy zmieniło mi się w życiu w ciągu tego czasu od wrzucenia pierwszego posta, ale żadna z nich nie była związana z utratą wagi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Cały czas miałem w głowie, że zaczynam diete i ogarniam sie i w następnym dniu zapominałem o tym i kupowałem paczke czipsów. Ale teraz będzie inaczej! Od niecałego miesiąca ogarnąłem sobie mini siłownie do domu(a konkretnie do pokoju więc mam bliżej niż na normalną siłownie gdzie miałem karnet – 1h drogi co samo w sobie mnie odrzucało do chodzenia) a od jutra wlatuje również plan treningowy oraz dieta od @Kasahara więc będe też pod okiem eksperta(i dochodzi też motywacja, że jednak na to wszystko wydałem około 2k zł i słabo by było to stracić)
Udostepniam też dostep do excela jeśli bylibyście ciekawi jak mi idą treningi i postępy. Wierze, że tym razem mi sie uda i nie zawiode sporo osób które obserwują nadal tag
https://1drv.ms/x/s!AkJ04nd2ft27gtV3XJu8RZbYwKwHng?e=h7uBP5
Dodaje też porównanie zdjęć(czerwiec 2020 vs listopad 2020). Wiem, że jest lipa w chuj, ale tym razem dojdę do tego jebanego celu!
#ulanymarek #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia(XDDD) #dieta #nsfw(CYCOCHY)