Mircy, moja matka mnie…

Mircy, moja matka mnie wkurwia (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Ale nie tak jak myślicie.
Kobieta ma 46 lat, za moimi namowami rzuciła pracę w Polsce w której była nękana i wyjechała ułożyć sobie życie za granicą, zamieszkała ze swoim partnerem i wkrótce wprowadził się do nich mój brat, który akurat stracił pracę w NL, to uznał że znajdzie coś w jej okolicy i oszczędzi na wynajmie mieszkania.
No i zaraz będzie rok jak moja matka go utrzymuje xD A żeby tego było mało, sprowadził do niej swoją dziewczynę, więc utrzymuje też obcą osobę.
Matka pracuje przy różnych ozdobach świątecznych, typowy kołchoz, nie zarabia nawet 1200e, cały czas stoi w pracy(co jest uciążliwe ze względu na jej wagę, ale o tym zaraz), szefowa zabrania im korzystać z toalety, bo jakieś młode siksy chodziły tam rozmawiać przez telefon.
Pojebana sprawa.
Ciężko jej znaleźć coś innego, bo po 1 nicht sprechen, po 2 dont speak, po 3 nie może podjąć ryzyka bo ona jedyna ma stały kontrakt w mieszkaniu, jej facet pracuje na tymczasowym.
Pogadałem z nią wczoraj, mówię jej że ona nic o sobie nie myśli, że jak ona będzie poruszać się na starość? Że może czas o siebie zadbać?
Popłakała się i mówi że nie dożyje starości (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Zapytałem o zmianę pracy, mówi że nie może ryzykować.
Zapytałem o wyrzucenie darmozjadów, to ona się mnie pyta jak może syna wyrzucić z mieszkania?
To jej mówię jak może pozwolić, że ja będąc studentem utrzymuję się sam w Polsce na wsi(mam rentę rodzinną) i jak jestem głodny to kładę się spać, żeby nie czuć głodu, a ona utrzymuje dwójkę zdolnych do pracy dorosłych ludzi (brat jest starszy ode mnie). Tutaj znowu się popłakała.
No wkurwia mnie już.
Dlatego szukam dla niej pomocy.
Jest na mirko ktoś wśród #mirkokoksy albo #dieta kto ją poprowadzi do zgubienia wagi? Co do ceny możemy się dogadać na priv. Ma nadczynność albo niedoczynność tarczycy, nigdy nie pamiętam.
No i jest może ktoś na #emigracja w #niemcy #holandia okolice Emmerich Am Rhein z propozycją pracy dla sumiennej Polki bez języka (pracuje przy tych ozdobach już ponad rok)?
Bardziej zależy mi na diecie, bo nie wiem jak zareaguje na propozycję o zmianie pracy.
Przepraszam za ten wywód, ALE WIECIE JAK JEST ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale