#mikrokoksy #mikrokoksy…

#mikrokoksy #mikrokoksy #dieta #silownia #chudnijzwykopem no i #pokazforme, bo w końcu po wielu latach nie wstyd.

No i stało się. Osiągnąłem cel do którego dążyłem od marca 2019 (a w sumie to od 2015 roku).

Aktualnie waga wskazuje 75 kg (175 cm) i zacznę to z czym walczyłem przez wiele lat – MASĘ 🙂

Praktycznie całe dorosłe życie to większa lub mniejsza otyłość, ale do trzech razy sztuka. Pierwszy raz próbowałem chudnąć gdzieś w okolicach 2010 i udało mi się zejść z około 105 kg do 90 kg. Potem rok tycia aż w okolicach 2011 dobiłem do rekordu życiowego – 113 kg. Nie mam z tego okresu żadnego zdjęcia, które dobrze by okazywało tę monstrualną wagę, ale jak dziś pamiętam rozmiar ubrań: kołnierz 45, spodnie rozmiar 50/52, pozostałe XL lub XXL.

W życiu bym nie przypuszczał, że mając 31 lat uda mi się dojść do rozmiaru S w Zarze. Mój obecny rozmiar kołnierza to 38, spodnie 29/30, Ubrania zazwyczaj S lub M jeżeli są bardzo slim fit.

Chciałbym teraz przez miesiąc utrzymać wagę, a następnie dodać sobie po 0,5 kg aż dobiję do tych 82 kg.

Poniżej w komentarzu tabela z wymiarami dla lubiących liczby. Sam je uwielbiam, więc liczenie kalorii i walka o zdejmowanie ich z jedzenia to moje nowe hobby. Potrafię np. zrobić sobie jajecznicę z trzech jaj, na maśle, z kiełbasą boczkiem i dodatkami i nie przekroczyć 400 kcal. Albo 4 kanapki z wędliną, żółtym serem, pomidorem i wyjść na wynik 300-350 kcal. Poniżej zdjęcia mojego jedzenia.

Jeżeli macie jakieś pytania to w miarę możliwości odpowiem. Schudłem przez życie 38 kg AMA 😀