Beka z ludzi którzy nawet nie…

Beka z ludzi którzy nawet nie potrafią zrobić sobie sami żarcia i jadą na tzw pudełkach xD
Nie dość że to w chuj drogie (za sensowne trzeba wydać 70zł na dzień czyli ponad 2k na miesiąć) to jeszcze odgrzewane, niedobre i jesteś zdany na to co janusz biznesu wymyśli żeby mu się najbardziej opłacało.

Ostatnio na tydzień sobie to gówno zamówiłem z kilku firm i ciągle dawali jakieś gówno posiłki typu kasza jaglana, wege pasztet, budyń albo inny pudding XD Ciągle chodziłem głodny i wkurwiony.

Nie wiem jakim cudem ma to taką popularność skoro trzeba być nie do końca rozsądnym by to jeść. Ja na przykład raz w tygodniu robię zakupy za 200zł i gotuję danie które starczy na tydzień – na przykład gulasz. Poświęcam na to 2 godziny i mam pyszne żarcie za 800 zł zamiast za 2.5k Nie wiem ile trzeba by zarabiać za H zeby to się zwróciło ale chyba około 600zł, wątpię by nawet #programista15k tyle zarabiał. I nie mówcie że codziennie jem to samo bo raz to co ugotowałem z ziemniakiami, drugi raz z kaszą, trzeci z czymś innym.

Ludzie, nie oddawajcie ot tak swoich ciężko zarobionych pieniędzy januszom gastronomii. Takie pudełka na dzień są warte max 20zł a wy im płacicie 70

#dietapudelkowa #mikrokoksy #dieta #bekazpodludzi #gastronomia #jedzenie #gotowanie #januszebiznesu